3 €

Piedāvāt cenu

Žāvēta mārrutku sakne

V
  • Viktor
  • Lietotājs kopš jūnija 2026

Sakiet, ka atradāt šo sludinājumu vietnē okidoki.
Nepiekrītiet prasībai veikt priekšapmaksu.

V

Apraksts

Žāvēta mārrutku sakne, sasmalcināta līdz smalku granulu stāvoklim. Produktam ir gaiši krēmīga nokrāsa. Tam raksturīga asa, pikanta un dedzinoša garša, kā arī raksturīgs intensīvs aromāts, kas pilnībā atklājas pēc rehidratācijas.

Pielietojuma jomas:
Mērces un garšvielas: Ir pamatkomponents klasisko aso mērču (mārrutki ar bietēm, krēmveida mārrutki), majonēzes mērču un rūpniecisko sinepju ražošanā.
Konservēšana: Neaizstājama sastāvdaļa gurķu, tomātu, kāpostu un sēņu sālīšanā un marinēšanā (piešķir dārzeņiem raksturīgu kraukšķīgumu un darbojas kā dabisks konservants).
Gaļas un zivju ēdieni: Tiek pievienota galerta, gaļas pastēšu, desu izstrādājumu gatavošanas laikā, kā arī izmantota treknas gaļas vai zivju ierīvēšanai pirms cepšanas.

Uzlējumiem
Tehnoloģiskais lietošanas ieteikums:
Lai atjaunotu tekstūru un maksimāli atklātu asumu, mārrutku granulas jāpārlej ar siltu ūdeni (aptuvenā attiecībā 1:3) un jāatstāj uz 15-20 minūtēm slēgtā traukā.

Cena par 100 g.

Papildus

  • Stāvoklis
    Jauns

Atrašanās vieta

Rīga, Rīga
  • 14062926
  • Šodien, 09:07
  • Kopā: 8, +8 šodien

Sīkdatņu izmantošana

okidoki izmanto sīkdatnes — gan savas, gan mūsu partneru — lai nodrošinātu vietnes pareizu darbību, analītiku un personalizāciju. Dažas sīkdatnes ir obligātas vietnes darbībai, citas palīdz mums saprast lietotāju intereses un uzlabot pakalpojumu. Varat pieņemt visas vai pielāgot to izmantošanu.